نمایی شهر آلانیا

اجاره ویلا و سوئیت در الانیا

رزرو اجاره خانه ، سوئیت ویلا ، هتل آپارتمان مبله ارزان در الانیا رو به دریا لوکس پیج کرایه روزانه یک هفته ، ماهانه و دو ماه در یکی از شهر ترکیه

اجاره آپارتمان ارزان در آلانیا

آلانیا یکی از شهرهای مهم در ترکیه است که به دلیل تنوع زیست‌محیطی، تنوع فرهنگی و تاریخچه طولانی و آثار تاریخی جذابیت‌های فراوانی دارد. این کشور به دلیل دسترسی به دریا و تنوع آب و هوایی، خوب و خنک مقصد محبوبی برای توریست‌ها و گردشکران ایرانی شده است. با توجه به اینکه آلانیا یک شهر توریستی با تعداد زیادی مهمانان از سرار دنیاست ، بازار اجاره آپارتمان در این کشور فعال و بسیار خوب است.  در انتخاب آپارتمان اجاره در آلانیا، باید به چندین نکته توجه کنید. این نکات شامل موقعیت جغرافیایی، دسترسی به امکانات محلی و تاریخی و بین‌المللی، هزینه‌های اجاره و نگهداری، و قوانین و مقررات اقامتگاه می‌شود.

فاصله تهران تا الانیا چقدر است؟

اگر زمینی سفر میکنید فاصله تهران تا استانبول حدود 2300 کیلومتر است. یا اگر با اتوبوس قصد سفر دارید، این مسیر تقریباً 38 تا 40 ساعت طول می‌کشد، که مرز و مسیر را یا شرایط ، ترافیک و توقف‌های بین‌راه متغیر میکند. سفر هوایی نزدیکترین مسیر به الانیا حدود 1750 کیلومتر میباشد که 1.40 دقیقه طول این سفر است .

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

بهترین زمان برای کنسل کردن رزرو تا سه روز پیش از اقامت است بعد از این مدت شرایط کنسلی و بازگشت وجه تغییر می‌کند. هرچه به زمان تحویل ویلا نزدیک‌تر شوید، درصد بیشتری از این هزینه به‌عنوان جریمه کسر خواهد شد. اگر در روز تحویل ویلا نسبت به کنسلی اقدام کنید در بعضی از اقامتگاها مبلغی به شما برگردانده نمی‌شود.، از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت جاجوره از شرایط کنسلی اقامتگاه خود مطلع شوید.

آپارتمان‌های استانبول در ترکیه امکانات رفاهی متنوعی دارند و سلامت مهمان های عزیز را در بهداشت فراهم می‌کنند. امکانات شامل در بعضی اقامتگاها داری حیاط، استخر، سونا، جکوزی، باشگاه های ورزشی و فضاهای سبز میباشند.محله های معروف اطراف تکسیم نیشانتاشی ، شیشلی . مجتمع‌های ترکیبی از خانه‌های ویلایی، برج‌های مسکونی و آپارتمان‌های چن طبقه هستند و برای اجاره روزانه وهفتگی خانه در استانبول مناسب هستند .

سایت جاجوره با بیش از 4 سال در زمینه اجاره روزانه ویلا و آپارتمان ... تجربه رزرو دارد و با جمع آوری مالک های تایید شده به رزرو شما امنیت میدهد و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و جواز های مربوط است .