اجاره ویلا و سوئیت در انکارا

سایت رزرو اجاره خانه ، سوئیت ویلا ، هتل آپارتمان مبله ارزان در آنکارا پیج کرایه روزانه یک هفته ، ماهانه و دو ماه یکی از شهرهای تاریخی ترکیه

آنکارا کجاست ؟

انکارا دومین شهر بزرگ ترکیه است از نظر جغرافیایی قسمت اروپای شرقی ترکیه قرار دارد. آنکارا به دلیل تاریخچه قدیمی و آثار تاریخی و فرهنگی و همچنین مرکز دولتی و اداری این کشور به حساب میاید و ارتباطات مهمی با شهرهای اطراف به دلیل وجود فرودگاه اسن‌بوغا و پروازهای بین‌المللی و داخلی ، و  همچنین با کل جهان دارد .به همین خاطر یکی از مهم‌ترین شهرهای ترکیه به حساب میاید.

جاذبه های گردشگری انکارا

برخی از مناطق توریستی و جاذبه‌های گردشگری آنکارا شامل مقبره آتاتورک که در این شهر به خاک سپرده شده، و مسجد کجاتپه،و  مسجد حاجی بایرام که بسیار شهرت دارن

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

بهترین زمان برای کنسل کردن رزرو تا سه روز پیش از اقامت است بعد از این مدت شرایط کنسلی و بازگشت وجه تغییر می‌کند. هرچه به زمان تحویل ویلا نزدیک‌تر شوید، درصد بیشتری از این هزینه به‌عنوان جریمه کسر خواهد شد. اگر در روز تحویل ویلا نسبت به کنسلی اقدام کنید مبلغی به شما برگردانده نمی‌شود.، از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت جاجوره است از شرایط کنسلی اقامتگاه خود مطلع شوید.

آپارتمان‌های انکارا در ترکیه امکانات متنوعی را برای رفاه و سلامت ساکنین فراهم می‌کنند. این امکانات شامل حیاط، پارکینگ، استخر، سونا، جکوزی، باشگاه و فضای سبز می‌شوند. مجتمع‌های مسکونی ترکیبی از خانه‌های ویلایی، برج‌های مسکونی و آپارتمان‌های مسکونی هستند و برای کارهای اداری و خرید در انکارا مناسب هستند .

سایت جاجوره با بیش از 4 سال در زمینه اجاره روزانه ویلا و آپارتمان ... تجربه رزرو دارد و با جمع آوری مالک های تایید شده به رزرو شما امنیت میدهد و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و جواز های مربوط است .

سایت جاجوره با بیش از 4 سال در زمینه اجاره روزانه ویلا و آپارتمان ... تجربه رزرو دارد و با جمع آوری مالک های تایید شده به رزرو شما امنیت میدهد و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و جواز های مربوط است .

میانگین قیمت در شهرهای آنکارا  از 1000 لیر تا 40/000 هزار لیر متغیر است و بسته به نوع رزرو شما چه از سوئیت یا هتل آپارتمان یا هتا های چند ستاره متفاوت است