شهر استانبول

اجاره ویلا و سوئیت در استانبول

سایت اجاره خانه در استانبول رزرو آپارتمان مبله روزانه سوئیت ارزان تر از هتل ، ویلا لوکس رو به دریا پیج کرایه یک هفته ، ماهانه و دو ماه اطراف تکسیم ، ترکیه

آگهی های ویژه

اقامتگاه های بیشتر

اجاره خانه در استانبول

با اجاره خانه در استانبول نه تنها فرصت‌ تجربه زندگی را در یکی از شهرهای جذاب جهان را برای خود فراهم می‌کنید، بلکه امکان دید و بازدید و تجربه فرهنگی و تاریخی این شهر را تجربه میکنید . برای کرایه خانه میتوانید از سایت جاجوره که دارای مجوزهای لازم است، رزرو انجام دهید.

اجاره خانه در استانبول رو به دریا

در استانبول، پیدا کردن یک خانه با چشم‌انداز دریا می‌تواند تجربه‌ای بی‌نظیری باشد. این خانه‌ها جدا از امکانات مدرنی که با آنها تجهیز شده اند، دسترسی آسان به بازار و ساحل و کافه‌ رستوران‌ها، را فراهم میکنند و بهترین تجربه از اجاره خانه در استانبول روبه دریا را برای شما بجای میگذارد.

اجاره خانه در استانبول برای یک هفته

استانبول یک شهر بزرگ و متنوع است با مناطق مختلف، که هرکدام قیمت‌های متفاوتی دارند. برای اجاره خانه در استانبول برای یک هفته یا ماهانه می‌توانید با کارشناسان سایت جاجوره تماس بگیرید و بهترین گزینه را بعد از مشاوره انتخاب و رزرو کنید.

اجاره خانه در ترکیه استانبول

استانبول یکی از شهرهای شلوغ، کشور ترکیه است، و از سرتاسر دنیا برای تفریح و تجارت به این شهر می آیند، به همین خاطر ترافیک در رزرو بسیار در این شهر از شهرهای دیگر ترکیه بیشتر است، حتما برای اجاره خانه در استانبول از چند هفته قبل اقدام کنید.

اجاره سوئیت در استانبول

اجاره سوئیت در استانبول به دلیل مناسب بودن قیمت و صرفه جوی در هزینه های سفر، طرفدار های زیادی دارد. برای اجاره روزانه سوئیت ارزان در استانبول میتوانید از سایت های قانونی که در زمینه رزرو فعالیت دارن بهترین گزینه را انتخاب و رزرو انجام دهید.

اجاره سوئیت در استانبول برای یک هفته

برای اجاره سوئیت در استانبول برای یک هفته، یا حتی ماهانه می‌توانید از سایت جاجوره استفاده کنید که با ارائه گزینه‌های متنوع از سوئیت‌ها، امکانات مختلف با موقعیت های درخواستی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این سایت با توجه به سلیقه و نیازهای شما، خدمات رزرو را ارائه می‌دهد .

اجاره آپارتمان در استانبول

اجاره آپارتمان در استانبول، یکی از شهرهای پرطرفدار توریستی جهان، فرصت بی‌نظیری را برای مسافران فراهم می‌کند تا با رزرو آپارتمان تجربه زندگی محلی را در قلب این شهر تاریخی و مدرن تجربه کنند. با کرایه آپارتمان از سایت جاجوره بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اجاره آپارتمان مبله در استانبول

اگر میخواهید با هزینه کم به قلب استانبول سفر کنید! با اجاره آپارتمان مبله در استانبول ، امکانات رفاهی مطابق با هتل و تجهیزات کامل و خدمات نظافت و نگهداری روزانه، را در اختیار شما قرار می دهند. همه چیز برای یک اقامت به صرفه در جاجوره آماده است.

اجاره ویلا در استانبول

اجاره ویلا در استانبول یکی از بهترین راه‌ها برای تجربه زندگی لوکس در این شهر تجملاتی و تاریخی شگفت‌انگیز است. با انتخاب اجاره ویلا در استانبول، شما می‌توانید از زیبایی‌های طبیعی و تاریخی این شهر لذت ببرید، تجربه‌ای متفاوت در لوکس داشته باشید.

پیج اجاره خانه در استانبول

سایت ها و پیج های زیادی در زمینه اجاره واحد به صورت هفتگی و ماهانه فعالیت میکنند اما جاجوره فقط سایت هایی که داری ( اینماد ) و تایید صنعت و معدن باشد تایید میکند.برای یافتن خانه مناسب برای اجاره کوتاه مدت، می‌توانید از پیج جاجورره رزرو انجام دهید.

سایت اجاره خانه در استانبول

سایت “جاجوره” یکی از منابع معتبر و محبوب برای جستجوی اجاره خانه در استانبول است. این پلتفرم به کاربران این امکان می‌دهد تا با استفاده از فیلترهای مختلف، خانه‌ مناسب خود را بر اساس موقعیت و با تصاویر دقیق هر خانه و سوئیت پیدا و رزرو کنند.

با جاجوره همیشه جات جوره

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

در فصل‌های پرطرفدار گردشگری مانند تابستان و کریسمس، بالاتر میرود. اما قیمت حدودی از شبی 2.000 هزار لیر شروع میشود و ممکن است در برخی مناطق لوکس استانبول تا 20.000 هزار لیر قیمت گذاری شود،

از روزانه 1.000 لیر تا 15.000 هزار لیر در لوکیشن های مختلف استانبول متفاوت است، برخی از خانه ها خدمات اضافی مانند دسترسی به باشگاه‌های ورزشی و پارکینگ را ارائه می‌دهند که می‌تواند قیمت را افزایش دهد.

بسته به محل متفاوت است، اما قیمت خیلی مناسب تری دارند، که باعث صرفه جوی در رزرو میشود، قیمت روزانه سوئیت از روزی 500 لیر تا 5.000 هزار لیر در لوکیشن های مختلف استانبول متفاوت است .