کشور ترکیه

اجاره ویلا و سوئیت در ترکیه

سایت اجاره خانه در ترکیه رزرو سوئیت ، آپارتمان مبله ، ویلا لوکس ارزان قیمت تر از هتل کرایه روزانه ، یک هفته و دو ماه در استانبول ...

آگهی های ویژه

اقامتگاه های بیشتر

اجاره سوئیت در ترکیه

سالانه توریست های زیادی از سرتاسر جهان برای بازدید و تفریح به این کشور می آیند، به همین خاطر اجاره سوئیت های زیادی برای رزرو در ترکیه وجود دارد، اجاره سوئیت هزینه های سفر را کاهش میدهد، اگر در شهرهای ترکیه سوئیت کرایه کنید، بسیار در هزینه های سفر صرفه جوی میکند .

اجاره خانه در ترکیه

یکی از دلایل اجاره خانه در ترکیه ارزان بودن قیمت آن نسبت به هتل است، این کار باعث صرفه جوی در هزینه های سفر میشود، اگر سفر شما 2 نفره باشد، انتخاب اجاره خانه یا سوئیت های ارزان قیمت مناسب ترین گزینه در اجاره ترکیه است .

اجاره خانه مبله در ترکیه

اجاره خانه مبله در ترکیه برای کسانی که به دنبال تجربه رزرو در این کشور هستند، گزینه جذابی است. خانه‌های مبله در ترکیه معمولاً دارای امکانات ضروری منزل است و می‌توانند برای اقامت بلندمدت یا کوتاه‌مدت مناسب باشند. از سایت جاجوره میتوانید انواع خانه های مبله را رزرو کنید.
اجاره ویلا ، سوئیت در ترکیه

اجاره آپارتمان در ترکیه

با توجه به موقعیت جغرافیایی استراتژیک ترکیه، این کشور به عنوان یک نقطه اتصال بین اروپا و آسیا شناخته می‌شود. همچنین، قیمت‌های مناسب اجاره در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی، باعث می‌شود که اجاره آپارتمان در ترکیه برای بسیاری از افراد جذاب باشد.

اجاره ویلا ترکیه

اجاره ویلا در ترکیه اغلب در مکان‌هایی با چشم‌انداز فوق‌العاده به طبیعت قرار دارند. این ویلاها می‌توانند به صورت مستقل اجاره داده شوند و برای توریست ها و افرادی که به طور دائم در ترکیه حضور ندارند، تجربه فوق العاده ای است، این نوع رزرو در ترکیه گرانترین نوع اجاره در نوع خود است .

سایت اجاره خانه در ترکیه

اگر به دنبال یک سایت مطمئن برای رزرو خانه در ترکیه هستید جاجوره یکی از بهترین سایت های رزرو آنلاین در زمینه کرایه روزانه خانه ، آپارتمان و سوئیت به صورت هفتگی و ماهانه در ترکیه است . سایتهای زیادی در زمینه اجاره خانه در فعالیت میکنند! اما جاجوره به شما فقط پلتفرم های قانونی را پیشنهاد میکند .

سایت اجاره خانه در ترکیه
سایت اجاره خانه در ترکیه
بیشتر بخوانید

سوالات متداول

از تهران تا مرز بازرگان 920 کیلومتر است که با سواری یا اتوبوس یا قطار یا هواپیما میتوانید این مسافت رو طی کنید . بعد از مرز ترکیه است و سفر شما .

جاجوره با بیش از 4 سال در زمینه اجاره روزانه ویلا و آپارتمان ... تجربه رزرو دارد و با جمع آوری مالک های تایید شده به رزرو شما امنیت میدهد و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و جواز های مربوط است .

میانگین قیمت هزینه اجاره خانه در ترکیه از 500 لیر تا 40/000 هزار لیر ، بسته به منطقه و امکانات آپارتمان و تعداد نفرات رزرو شده متغیر است . قیمت کرایه روزانه سوئیت های فلت در ترکیه مناسب تر از قیمت اجاره آپارتمان در ترکیه است .

در برخی از شهرهای بزرگ مانند استانبول، قیمت‌های ملک بالا است و ممکن است برای برخی از افراد دسترسی‌پذیر نباشد. اما در شهرهای کوچکتر، قیمت‌ها قابل دسترس‌تر است. قیمت اجاره ملک در ترکیه به پول ایران بین 1.000 میلیون تومن تا 20.000 میلیون روزانه است .

هزینه اجاره برای یک خانواده چهار نفره در ترکیه برای یک هفته با تمامی لوازم زندگی در شهرهای کوچک از 5/000 هزار لیر و در شهر های بزرگ این عدد تا 20.000 هزار لیر، بسته به منطقه و دیگر آپشن های هر خانه در شهرهای ترکیه متغیر است.