اجاره ویلا در شهر تنکابن در جاجوره

اجاره ویلا و سوئیت در تنکابن

رزرو اجاره سوئیت در تنکابن ، ویلا های ارزان قیمت و مدرن کرایه خانه روستای به صورت روزانه . با کلبه های جنگلی، ساحلی کنار دریا در شمال مازندران

اجاره ویلا در تنکابن

یکی سایتهای معتبر در حوزه اجاره ویلا در تنکابن جاجوره است، که با مشاوره تلفنی و مجوز های لازم رزرو برای شما امن تر میکند، حتما برای اجاره ویلا در تنکابن باید از پلتفرم های معتبر رزرو انجام بدید .

اجاره ویلا ساحلی تنکابن

اجاره ویلا در کنار ساحل یعنی با صدای دریا بیدار شدن به دور از شلوغی در طبیعت غرق شدن. بهترین گزینه برای اینکه بگیم تنکابن بودی یعنی یه ویلای ساحلی کرایه کنی و لذتشو ببری .

اجاره ویلا در تنکابن با استخر

تنکابن یکی از مقاصد بی‌نظیر ایران است که با دریاچه‌های زیبا و جنگل‌های غنی، توجه بسیاری از مسافران را به خود جلب کرده است. اگر به دنبال اجاره ویلا با استخر در این منطقه هستید، جاجوره یکی از منابع معتبر برای پیدا کردن اقامتگاه‌های متنوع و مناسب در تنکابن است.

اجاره سوئیت در تنکابن

اجاره سوئیت در تنکابن مزایای زیادی دارد. سوئیت‌ها امکانات بیشتری نسبت به هتل‌ها دارند و اجازه می‌دهند تا مسافران فضای بیشتری داشته باشند. همچنین، اجاره سوئیت در تنکابن می‌تواند گزینه‌ای اقتصادی‌تر باشد .

اجاره روزانه سوئیت در تنکابن

اگر به دنبال تجربه‌ای متفاوت در تنکابن هستید، اجاره روزانه سوئیت‌ در تنکابن گزینه‌ای عالی است. این سوئیت‌ها با امکانات مدرن و چشم‌اندازهای بی‌نظیر، فرصتی را برای شما فراهم می‌کنند تا از زیبایی‌های تنکابن لذت ببرید. با اقامت در این سوئیت‌ها، می‌توانید تجربه‌های جدید فرهنگی و طبیعی، سپری کنید.

اجاره سوئیت ارزان در تنکابن

با اجاره سوئیت های ارزان با هزینه کم، تجربه‌ای بی‌نظیر را در این شهر داشته باشید، سایت جاجوره به شما سوئیت های 2 نفره، لب دریا یا کلبه های جنگلی را پیشنهاد میکند، این دسته اقامتگاها قیمت ارزان تری نسبت به ویلا و آپارتمان در تنکابن دارد.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

قیمت اجاره ویلا در تنکابن بستگی به چندین عامل دارد، از جمله موقعیت ویلا (در مرکز شهر یا در مناطق دورافتاده‌تر)، تعداد اتاق‌ها، امکانات موجود (مانند دسترسی به اینترنت، تلویزیون و غیره) و زمان سال (فصل‌های مختلف سال می‌توانند تأثیر قابل توجهی بر قیمت داشته باشند). اما به طور کلی، می‌توان گفت که قیمت اجاره ویلا در تنکابن از حدود 200 هزار تومان تا 20/000 میلیون تومان برای هر شب متغیر باشد.

فاصله تهران تا تنکابن به صورت جاده ای و با وسیله شخصی تقریباً 200 کیلومتر است که بین 3 تا 4 ساعت با خودرو سواری و با اتوبوس 5 تا 6 ساعت، طول می‌کشد.