اجاره ویلا در شهر چهارباغ

اجاره ویلا و سوئیت در چهارباغ

رزرو اجاره ویلا ، سوئیت کلبه جنگلی در چهار باغ یا اطراف دهکده ورزشی استخردار برای دورهمی های دوستانه خانوادگی مناسب کرایه روزانه در کردان جنوبی نزدیکی تهران

آگهی های ویژه

اجاره ویلا در چهارباغ

اجاره ویلا در چهارباغ، یکی از مناطق گردشگری استان البرز، در قسمت کردان جنوبی قرار دارد با فاصله 70 کیلومتری از تهران، و 20 کیلومتری از کرج است. مناسب برای آخر هفته و استراحت خانوادگی و دوستانه است. آب‌وهوای خنک و معتدل با وجود باغ های سرسبز میوه آلو، سیب، زردآلو، آلبالو و گیلاس این منطقه را تبدیل به یک منطقه توریستی و ییلاقی اطراف تهران کرده و در پروش گل و گیاه این چهار باغ بسیار شهرت دارد و از منطقه های زیادی برای دیدن و خرید گل به این منطقه می آیند. وجود باغ‌های گل فراوان از مزایای این منطقه است،

اجاره ویلا در چهارباغ با استخر

اجاره ویلاهای چهارباغ به لحاظ رفاهی و نظافت و تفریحی بسیار کامل و رسیدگی میشود. برخی از امکانات این ویلاها شاملاجاره ویلا با استخر روباز آبگرم، آب سرد و سرپوشیده، با سونا های خشک و بخار …، جکوزی های دو نفره و چند نفره ، انواع میز های بازی بیلیارد، ایرهاکی، فوتبال دستی، پینگ پنگ و دیگر وسایل تفریحی است که نیاز گردشگران باشد .

قیمت ویلا و سوئیت های چهار باغ

قیمت های اجاره ویلا و سوئیت در منطقه چهارباغ از 500 هزار تومان تا 20 میلیون تومان بسته به امکانات و لوازم و مدرن بودن ویلاها متغیر است همچنین تعداد در قیمت بسیار تاثیر دارد، شما میتوانید با رزرو اینترنتی از سایت‌هایی جاجوره با پشتیبانی 24 ساعته تیم پشتیبانی و ارتباط مستقیم در واتساپ برای هر فایل به راحتی با پایین ترین قیمت رزرو انجام دهید،و از لحظه ی رزرو تا پایان اقامت همراه شما هستیم .

منطقه های توریستی چهارباغ

  • تپه باستانی روستای قوهه
  • تپه باستانی اغلان تپه
  • قلعه لشگر آباد
  • باغ پرندگان و موزه چهارباغ
  • نمایشگاه پروانه ها
  • دهکده ورزشی چهار باغ
  • نمایشگاه گل و گیاه

با جاجوره جاتم جوره

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

فاصله تهران تا چهارباغ حدود 70 کیلومتر می باشد که در صورتی که مسیر ترافیک نباشد، کمتر از یک ساعت فاصله این دو شهر با هم است .

در بعضی از اقامتگاه ها با ظرفیت بالا برای جشن و مهمانی مناسب هستن در توضیحات هر آگهی در سایت جاجوره ثبت شده است، اگر با ظرفیت حداکثر اقامتگاه تعداد مهمان های شما هم خوانی دارد با شماره درج شده در آگهی تماس بگیرید و اطلاعات کسب کنید و رزروتونو کامل کنید.

اگر تصمیم دارید در سفر به چهارباغ، حیوان خانگی‌تان را همراه خود ببرید، حتما باید با قوانین حضور حیوانات خانگی در صفحه آگهی اقامتگاه در قسمت موارد ممنوعه توجه فرمایید که مالک اقامتگاه از ورود حیوان خانگی شما مطلع و راضی باشد. مالکین بیشتر ویلاهای چهارباغ شرایطی را برای حضور حیوانات خانگی مانند پرندگان اهلی، گربه و سگ‌های تربیت‌شده فراهم کرده‌اند.

شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری تنها از سایت جاجوره دسترسی به مالک های احراز شده اقامتگاهای موجود در هر شهر را پیدا کنید و بدون معطلی در رزرو با تماس مستقیم و پشتیبانی بهترین نتیجه رو برای رزرو از بین رقبا میگیرید با پایین ترین قیمت و اطمینان کامل و امنیت در رزرو با تماس تلفنی تا لحظه رزرو همراهتان هستیم. اقامتگاهایی که نمایش داده می‌شوند قبلا توسط جاجوره بررسی و احراز هویت شده‌ و مورد تائید سایت می‌باشند و توسط جاجوره تضمین می‌شوند و درصورت واریز بیعانه توسط مهمان و پاسخگو نبودن میزبان، مبلغ بیعانه توسط سایت جاجوره به حساب مهمان عودت خواهد یافت. یا به انتخاب مهمان اقامتگاه دیگری جایگزین میشود پس با آرامش خاطر اقامتگاه دلخواهتونو پیدا کنید .