اجاره ویلا در استان کرمانشاه

اجاره ویلا و سوئیت در کرمانشاه

رزرو اجاره خانه ویلا در کرمانشاه کرایه سوئیت ، کلبه جنگلی ، ارزان قیمت و تمیز با امنیت بالا به صورت روزانه , هفتگی در یکی از شهرهای کردستان

اجاره خانه روزانه در کرمانشاه

اجاره خانه در کرمانشاه یکی از گزینه‌های مناسب برای کسانی است که به دنبال اقامت کوتاه مدت در این شهر هستند. کرمانشاه، با داشتن تاریخچه غنی و فرهنگ متنوع، یکی از شهرهای مهم ایران است که هر ساله تعداد زیادی از مسافران و گردشگران را به خود جذب می‌کند.  این شهر با داشتن آثار تاریخی زیاد و آب و هوای بسیار خنک و بهاری، کوهستان‌ زاگرس، آبشارهای طبیعی، و پارک‌های ملی، مناسب سفرهای دوستانه و دورهمی های اکتشافی است همچنین یکی از مقاصد فرهنگی مهم ایران به حساب می اید.

کرمانشاه کجاست ؟

کرمانشاه در مرکز غرب ایران قرار دارد و به عنوان نقطه‌ای استراتژیک برای سفر به مناطق مختلف کشور شناخته می‌شود و فاصله اش تا تهران به صورت زمینی 600 کیلیومتر و هوای 430 کیلیومتر است

منطقه های توریستی کرمانشاه

  • تپه سیلک
  • آرامگاه بابا کرم
  • طاق بستان
  • بیستون
  • تکیه معاون الملک
  • پارک کوهستانی
  • غار پروا
  • باغ گل ها
بیشتر بخوانید

سوالات متداول

در سایت جاجوره می توانید خانه و ویلاهای زیادی در شهر کرمانشاه و روستاهای اطراف آن برای اجاره در سایت جاجوره ببینید. کافیست که مشخصات مکانی که می خواهید در آن اقامت داشته باشید را پیدا کنید و انتخاب کنید و با ما برای رزرو در تماس باشید.

شهر کرمانشاه منطقه ای توریستی و پر ترددی است با هدف سفرهای اکتشافی و تاریخی مورد توجه قرار گرفته به همین خاطر اقامتگاهای که برای اجاره در دسترس قرار میگیرد برای استحرات فضاهای خوبی دارند. در بیشتر ویلاها استخر های چهار فصل، جکوزی و سونا وجود دارد. سرمایش و گرمایش این اقامتگاها اکثرا مدرن شده واز گرمایش کف ، شوفاژ ، شومینه ... تعبیه شده است. در این ویلاها بسته به نیاز مهمان تخت‌های دو نفره و یک نفره همراه با وسایل استراحت در صورت نیاز به‌شکل کف‌ خواب وجود دارد. آشپزخانه اکثرا ویلا ها مجهز به لوازم آشپزی، باربیکیو بشقاب و چنگال و... هستند.

شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری تنها از سایت جاجوره دسترسی به مالک های احراز شده اقامتگاهای موجود در هر شهر را پیدا کنید و بدون معطلی در رزرو با تماس مستقیم و پشتیبانی بهترین نتیجه رو برای رزرو از بین رقبا میگیرید با پایین ترین قیمت و اطمینان کامل و امنیت در رزرو با تماس تلفنی تا لحظه رزرو همراهتان هستیم. اقامتگاهایی که نمایش داده می‌شوند قبلا توسط جاجوره بررسی و احراز هویت شده‌ و مورد تائید سایت می‌باشند و توسط جاجوره تضمین می‌شوند و درصورت واریز بیعانه توسط مهمان و پاسخگو نبودن میزبان، مبلغ بیعانه توسط سایت جاجوره به حساب مهمان عودت خواهد یافت. یا به انتخاب مهمان اقامتگاه دیگری جایگزین میشود پس با آرامش خاطر اقامتگاه دلخواهتونو پیدا کنید .